.

 

معرفی بیمه زندگی طرح ترنم باران

 

همه‌ی ما می‌دانیم که برای داشتن آینده‌‌ای آسوده به پس‌انداز نیاز داریم. پس‌انداز و آینده نگری از راز و رمزهایی است که بسیاری از ثروتمندان آن را سرلوحه خود قرار میدهند. پس‌انداز پول، تنها به ایجاد یک حساب بانکی محدود نمیشود، اغلب ما روزانه بخش زیادی از پول‌هایمان را بدون آنکه متوجه شویم از دست می‌دهیم. در واقع این پول‌ها به عنوان پول‌های پنهان محسوب می‌شوند که اگرچه به نظر کم می‌آیند اما با جمع‌ آوری آن ها می‌توان سرمایه قابل قبولی ایجاد نمود. شما می‌توانید بخشی از پول‌هایتان را که بدون هیچ استفاده‌ای هدر می‌روند، پس  انداز کنید و از همین پس  اندازهای خرد کسب سود نمایید.  

بیمه زندگی ترنم باران مدیریت وجوه و سرمایه گذاری پس‌ اندازهای شما را در قالب یک بیمه‌نامه به بهترین نحو به عهده می‌گیرد. شما می ‌توانید با پرداخت مبالغی تحت عنوان حق بیمه به صورت یکجا، سالیانه، ماهیانه و...، سرمایه‌ای را برای آینده خود تضمین نمایید. در بیمه­ ترنم، برخلاف سایر انواع بیمه‌های زندگی، بیمه‌­نامه با حداقل فرآیند ارزیابی و در کمترین زمان ممکن صادر می ­شود و بیمه­‌گر متعهد می‌گردد در پایان مدت بیمه، سرمایه مورد تعهد را به ذی‌نفع بیمه‌نامه بپردازد.

 

در این نوع بیمه‌نامه، مشتری می‌­تواند به دو روش اقدام کند

تعیین حق بیمه به یکی از روش های ماهانه، فصلی، سالانه و ...، در این صورت سرمایه پایان دوره، با توجه به سن وی و مدت بیمه‌نامه توسط بیمه‌ باران تعیین و اعلام می‌­شود.

تعیین سرمایه مورد نیاز در پایان دوره، در این روش بیمه باران، با لحاظ سن بیمه‌شده و مدت بیمه، میزان حق‌بیمه ‌ای که در طول دوره می‌بایست به صورت یکجا، سالیانه، فصلی، ماهیانه و ... پرداخت شود، تعیین می ‌نماید.

برگ‌های برنده مشتری

از سود تضمینی 16 درصد در دورۀ پنج ساله برخوردار می‌شود.

در این بیمه‌ نامه‌ها، برای بیمه­‌گذار، بخش پس اندازی (قلک) جداگانه‌ای نیز ایجاد می‌شود که بوسیله آن می تواند در هر زمان، مبلغی را به پرداختی‌های قبلی خود اضافه نماید. این مبالغ می ‌تواند کاملاً مجزا از حق ‌بیمه پرداخت و در قلک بیمه‌گذار ذخیره و به صورت روزشمار مشمول سود فنی(تضمینی) شده و در صورت عدم پرداخت حق ‌بیمه توسط بیمه گذار، به منظور حفظ ارزش بیمه‌نامه، جایگزین حق ‌بیمه  گردد. در عین حال بیمه ‌گذار به مبالغ پرداختی خود دسترسی داشته و می‌تواند درخواست برداشت مبلغ مورد نیاز خود را بنماید.

برای این بیمه‌نامه سبدهای سرمایه­‌گذاری با نرخ سود تضمینی متفاوت وجود دارد که خریدار بیمه‌­نامه می­تواند سبد سرمایه‌گذاری خود را بر اساس میزان بازده و شرایط هر سبد انتخاب نماید.

مشارکت در منافع مختص هر سبد سرمایه­‌گذاری تا ده روز بعد از پایان هر فصل در پورتال بیمه‌گذاران قابل رویت بوده و تا پایان ماه بعد از هر دوره شش ماهه، به بیمهگذاران تعلق می­‌گیرد.

بیمه­‌گذار در هر مقطع زمانی می‌تواند با مراجعه به پورتال بیمه باران، از وضعیت سرمایه­‌گذاری خود، بازده سرمایه­‌گذاری و سرمایه­ بیمه اطلاع حاصل نماید.

با رعایت شرایط عمومی بیمه­‌نامه، بیمه­‌گذار می‌تواند سرمایه (ذخیره ریاضی) خود را برداشت، بازخرید نموده و یا به موجب آن درخواست وام نماید.

مدت این بیمه­‌نامه به انتخاب بیمه‌گذار بین یک تا پنج سال تمام است تا در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن به سرمایه مورد نظر خود دست یابد.

 

از چه راه های بیمه نامه زندگی شرکت بیمه باران را تهیه کنید؟

برای خرید بیمه زندگی بیمه باران، کافی است با کارشناسان بیمه ای ما ارتباط بگیرید و مشاوره تخصصی بیمه های زندگی (عمر و آتیه ) را بصورت رایگان بگیرید و با بررسی محصول و شرایط خود، بیمه نامه زندگی شرکت بیمه باران را دریافت کنید.