.

 

بیمه زندگی(عمر و آتیه)  طرح تبسم باران

بیمه‌های زندگی برای مقاصد مختلفی نظیر:

 •  تامین آتیه و حفظ سرمایه
 • حمایت از درآمد خانوار هنگام فقدان سرپرست اصلی
 • طرح‌های معافیت‌های مالیاتی به کار برده می‌شوند

افراد در طبقات اجتماعی با مشاغل متفاوت و سطح درآمدهای گوناگون دغدغه ‌های کمی و کیفی متفاوتی دارند. عده‌ ای به دنبال تحقق بخشیدن اهداف مالی و سرمایه ‌گذاری خود هستند و عده‌ ای دیگر دغدغه معیشت خانواده بعد از فقدانشان را دارند، برخی نیز بواسطه مشاغل پر خطر نگران از کار‌‌افتادگی و گذران زندگی پس از حادثه‌ ای ناگوار هستند.

اما آنچه که غالباً در بین آحاد جامعه به عنوان یک نگرانی وجود دارد ترکیبی از تمام این موارد است. بیمه باران به منظور ایجاد امنیت خاطربیمه شدگان، محصول بیمه نامه تبسم باران را به کامل‌ ترین شکل جهت رفع تمامی این دغدغه را ارائه نموده است. در این بیمه‌نامه حداکثر پنج نفر به‌طور همزمان تحت پوشش های بیمه‌ای متنوع قرار گرفته و در کنار بهره‌مندی از تنوع پوشش‌های بیمه‌ ای از امکان پس‌انداز و سرمایه‌گذاری وجوه نیز بهره ‌مند می‌شوند.

 

مزایایی طرح تبسم شرکت بیمه باران و برگ‌های برنده مشتری(بیمه گذار)

 • جهت رفاه حال خریداران این بیمه‌نامه، امکان پرداخت حق­‌بیمه به روش‌ های یکجا، سالانه، شش ماهه، چهارماهه، سه ماهه، دو ماهه و ماهانه وجود دارد.
 • در این بیمه‌ نامه‌ها، برای بیمه گذار، بخش پس ‌اندازی (قلک) جداگانه‌ ای نیز ایجاد می‌شود که بوسیله آن می‌ تواند در هر زمان، مبلغی را به پرداختی‌های قبلی خود اضافه نماید. این مبالغ می ‌تواند کاملاً مجزا از حق ‌بیمه پرداخت و در قلک بیمه‌گذار ذخیره و به صورت روزشمار مشمول سود فنی (تضمینی) شده و درصورت عدم پرداخت حق ‌بیمه توسط بیمه ‌گذار، به منظور حفظ  ارزش بیمه‌نامه، جایگزین حق ‌بیمه  گردد. در عین حال بیمه ‌گذار به مبالغ پرداختی خود دسترسی داشته و می‌تواند درخواست برداشت مبلغ مورد نیاز خود را بنماید.
 • برای این بیمه‌نامه سبدهای سرمایه ‌گذاری با نرخ سود تضمینی متفاوت وجود دارد که خریدار بیمه‌ نامه می تواند سبد سرمایه  گذاری خود را بر اساس میزان بازده و شرایط هر سبد انتخاب نماید. 
 • مشارکت در منافع مختص هر سبد سرمایه ‌گذاری تا ده روز بعد از پایان هر فصل در پورتال بیمه‌گذاران قابل رویت بوده و تا پایان ماه بعد از هر دوره شش ماهه، به بیمه ‌گذاران تعلق می ‌گیرد.
 • بیمه ‌گذار در هر مقطع زمانی می‌تواند با مراجعه به پورتال بیمه باران، از وضعیت سرمایه ‌گذاری خود، بازده سرمایه گذاری و سرمایه  بیمه اطلاع حاصل نماید.
 • با رعایت شرایط عمومی بیمه‌ نامه، بیمه‌ گذار می‌ تواند سرمایه (ذخیره ریاضی) خود را برداشت، بازخرید نموده و یا به موجب آن درخواست وام نماید
 • مدت این بیمه‌نامه به انتخاب بیمه‌گذار بین 5 سال و تا 106 سالگی بیمه‌ شده است و همزمان تا پنج نفر می توانند در یک بیمه‌ نامه تحت پوشش قرار گیرند
 • برای حفظ ارزش زمانی سرمایه بیمه، بیمه‌گذار می‌ تواند با خرید بیمه نامه چند ساله، درصد رشد سالانه‌ ای را جهت جبران اثرات تورم برای سرمایه فوت بیمه ‌نامه و حق بیمه در نظر بگیرد.
 • بیمه‌گذار می‌ تواند استفاده کننده از سرمایه بیمه نامه را هرکسی تعیین نماید، به عبارت دیگر، بیمه‌گذار می ‌تواند استفاده کننده از سرمایه بیمه ‌نامه را فرد یا افرادی که به آن ها بدهکار است، اعضا‌ی خانواده و... به هر میزان که تمایل داشته باشد، تعیین نماید در این حالت در صورت فوت بیمه‌شده، سرمایه بیمه بدون طی مراحل قانونی انحصار وراثت و در کمترین زمان به استفاده کنندگان پرداخت می‌شود.

 

از چه راه های بیمه نامه زندگی شرکت بیمه باران را تهیه کنید؟

برای خرید بیمه زندگی بیمه باران، کافی است با کارشناسان بیمه ای ما ارتباط بگیرید و مشاوره تخصصی بیمه های زندگی (عمر و آتیه ) را بصورت رایگان بگیرید و با بررسی محصول و شرایط خود، بیمه نامه زندگی شرکت بیمه باران را دریافت کنید.