.

 

یکی از درمان های دندانپزشکی زیبایی که تاثیر بسیار زیادی به زیبایی چهره و خنده افراد دارد لمینت (لامینت، لمینیت)دندان است . بدون شک پرطرفدارترین نوع درمان نیز در بین تمامی درمان های دندانپزشکی زیبایی است . دندان های هر فرد تاثیر زیادی در لبخند و فرم چهره دارد از این رو هر فردی مشکلی در دندانها به ویژه دندانهای جلو مشاهده کرد سریعا به کلینیک دندانپزشکی جهت درمان مراجعه می کند . چرا که زیبایی چهره به ویژه برای بانوان اهمیت زیادی دارد .

لمینت دندان چیست ؟در حقیقت لمینت(لامینت، لمینیت) دندان لایه ای همرنگ دندان ها می باشد که دندانپزشک آن را بر روی دندان های بیمار خود قرار می دهد و موجب اصلاح فرم و رنگ دندان های او می شود .این روش می تواند در صورتی که دندان ها از هم فاصله داشته باشند ،آن ها را کنار هم قرار دهد و شکستگی های جزئی دندان ها را هم پوشش دهد تا فرد صاحب لبخندی زیبا شود.افراد باید توجه داشته باشند که با استفاده از این روش ،دیگر داشتن لبخندی زیبا با دندان های سفید و زیبا یک رویا نمی باشد و هر کسی دوست داشته باشد می تواند با لمینت دندان بدان دست پیدا کند. باید اشاره داشته باشیم که در لبخند یک فرد نخستین چیزی که جلب توجه می کند برق دندان های لمینت(لامینت، لمینیت) شده می باشد که این امر می تواند تا حد زیادی اعتماد به نفس فرد را بالا ببرد . در شرح این روش باید بگوییم که لمینت دندان لایه بسیار نازک سرامیکی می باشد که همان جنس دندان طبیعی است.این لایه سرامیکی بسیار مقاوم می باشد به گونه ای که می توان گفت که در حد دندان های طبیعی می باشند.لازم به ذکر است که لمینت دندان ،برای دندان ها به صورت تک به تک ساخته می شود .بعد از اینکه لمینت های دندان را در لابراتوار ساختند ،آن ها را با استفاده از چسب های ویژه به دندان های طبیعی فرد می چسبانند ؛جسب به کار رفته در این کار دارای مقاومت زیادی می باشد و به وسیله ی اشعه یو( Y ) اجرا می گردد .

انواع مختلف لمینت دندان و مقایسه آن ها با همدیگر می توان لیمنت دندان را بر اساس جنس و ساخت آن ها در دو دسته طبقه بندی کرد :

 

1 . لمینت سرامیکی

2 . لمینت کامپوزیتی

لمینت سرامیکی

این لمینت ظاهری زیبا دارد و در مقایسه با لمینت های کامپوزیتی مقاومتر هم می باشد .و در ضمن از ثبات رنگ بالایی هم در مقایسه با لمینت های کامپوزیتی برخودار می باشند. چون این لمینت ها از جنس سرامیک می باشند ،بنابراین در لابراتوار ساخته می شوند و دارای جنسی بسیار نزدیک به جنس دندان می باشند .

لمینت کامپوزیتی

در مقایسه با لمینت های سرامیکی ،لمینت های کامپوزیتی دارای قیمت پایین تری می باشند.اما نبست به لمینت های سرامیکی از ثبات رنگ کمتری برخوردار می باشند.ولی یکی از مزایای این لمینتها یعنی لمینت های کامپوزیتی این می باشد که در استفاده از این لمینت ها دندان های فرد کمتر تراش می خورند .

    شرکت رابین توانسته است با تکیه بر مهارت متخصصین در این امور ، با تعهد و برنامه ریزی ویژه در جهت افزایش اعتماد ، رضایت و همچنین ارتقاء دانش افراد از امور درمانی به مهمترین هدف خود که کاهش هزینه های درمانی است ، بپیوندد .

    شرکت رابین با راه اندازی مراکز دندانپزشکی بر آن است تا با بالاترین کیفیت بهترین خدمات را ارائه دهد . و در حوزه انجام خدمات زیبایی دندانپزشکی از جمله لمینت زیبایی و طرح لبخند با به کار گیری پزشکان ماهر در این حوزه وتهیه بهترین متریال های موجود در بازار و حتی اعمال شرایط تخفیفی و ویژه برای مشتریان و مشترکین را فراهم نموده تا مردم عزیزمان دیگر دغدغه هزینه های سنگین دندانپزشکی را هم نداشته باشند.

برای دریافت پکیج درمانی رابین کافیست بر روی لینک www.barabin.ir  کلیک کنید و یا جهت مشاوره لمینت زیبایی(طرح لبخند) با مراجعه به مرکز دندانپزشکی داتیس و یا تماس با شماره های 02633535129 و02633505412 اقدام فرمایید.