.

پیام تبریک شرکت دنیای آرامش تدبیر یاران سلامت(رابین) به مناسبت روز بیمه

به نام سرچشمه مهر

اینگونه در سیزدهم آذر ماه، روز بیمه، شتاب هدفمند رشد صنعت بیمه را در فرهنگ‌سازی و ارائه خدمات بیمه‌ای به بیمه‌گزاران ارج می‌نهیم و می‌کوشیم با تعامل، همکاری و همیاری در صنعت بیمه برای تحقق جامعه‌ای سرشار از آرامش و اطمینان گام برداریم.

روز بیمه بهانه خوبی است تا با همراهی دیگر شرکت‌های بیمه و راهبری بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، با بهره‌گیری از دانش فنی و تجربه، پرهیز از رقابت ناسالم و کاهش ضریب خسارت صنعت بیمه، از زیان‌های محتمل بکاهیم و برای مدیریت ریسک مناسب تلاش کنیم.

بارابین با تأکید بر مشتری‌ مداری همواره می‌کوشد تا با دانش و تجربه عالی به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته‌تربه صورت آنلاین به بیمه‌گزاران و مشتریان بیمه ای و برای سرعت بخشیدن به رشد و توسعه و ارائه خدمات هر چه بهتر، تبادل پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان، افزایش بهره‌وری و رشد توان رقابتی در صنعت بیمه، نقشی سازنده، کاربردی داشته باشد.

امید که با توکل به پروردگار منان در کنار سایر همکاران و با کوله‌باری از تجربه سال‌ها حضور در صنعت بیمه، گام‌های بزرگی را در جهت رشد و تعالی ارایه خدمات آنلاین و سریع صنعت بیمه در کشور و گسترش حوزه عملکرد این صنعت را شاهد باشیم.

سیزدهم آذر روز بیمه بر تمام فعالان این عرصه و بیمه گزاران مبارک باد.