.

نحوه استفاده از رابین کارت

اعضاء جهت عضویت در باشگاه مشتریان و استفاده از طرح سلامت رابین، پس از انجام مراحل فوق و دریافت کارت عضویت رابین (مگا کارت) با شارژ نمودن کارت مذبور از طریق انتقال وجه (کارت به کارت) حسابهای بانکی خود ؛ می توانند با مراجعه و ارائه آن به مسئول پذیرش هر یک از مراکز درمانی طرف قرارداد رابین و تکمیل پرونده پزشکی از خدمات آن استفاده نمایند.

استفاده از تخفیفات با کارت مذبور فقط در مراکز طرف قرارداد رابین معتبر خواهد بود.

هر شخص می بایست از کارت و کد عضویت خود استفاده نموده و در صورت مشاهده تخلف ، کارت ضبط و کلینیک از ارائه خدمات به ایشان معذور خواهد بود.

جهت تسهیل در امر خدمات رسانی در مراکز تحت قرارداد رابین یک دستگاه کارتخوان (POS) شرکت رابین نصب گردیده که در زمان پرداخت هزینه درمان تخفیفات و کسورات بصورت اتوماتیک محاسبه و اعمال خواهد گردید.

تخفیفات و کسورات تعیین شده فقط در صورت استفاده کارت عضویت و از طریق کارتخوان شرکت رابین قابل ارائه خواهد بود.

لیست مراکز و تعرفه های مراکز درمانی و همچنین سایر مراکز رفاهی از قبیل هتلینگ ، تورهای زیارتی و سیاحتی و ...  در کانال تلگرامی شرکت رابین به آدرس@Rabinsalamat  و پرتال اطلاع رسانی آن مجموعه بارگذاری شده و پرسنل با توجه به محدوده جغرافیایی محل سکونت خود می توانند از مراکز طرف قرارداد شرکت رابین با تعرفه های مندرج در آن استفاده نمایند.

از چه راه های رابین کارت را  تهیه کنید؟

شرکت رابین این بستر را بصورت آنلاین فراهم نموده که شما برای خرید کارت خدمات درمانی و رفاهی رابین ، کافی است با کلیک بر روی لینک www.barabin.ir (سایت بارابین)و پر کردن فرم پرسشنامه اقدام کنید و یا پس از آن با تماس با شماره تلفن 09198079662 یا 09361933220 با کارشناسان ما ارتباط بگیرید، رابین کارت خود را آنی صادر و بصورت آنلاین تحویل بگیرید.