.

 

 شرکت دنیای آرامش تدبیر یاران سلامت

رابین همراه و ارائه دهنده خدمات بیمه ای و درمانی 

بی شک ارائه خدمات درمانی و هزینه های درمان از مهمترین دغدغه های امروزی افراد جامعه ما به شمار می رود از این رو شرکت دنیای آرامش تدبیر یاران سلامت ( رابین ) با به کارگیری افراد متخصص در حوزه سلامت و درمان پیشینه 5 ساله مسئولیت خود را در این زمینه آغاز نمود .

شرکت رابین توانسته است با تکیه بر مهارت متخصصین در این امور ، با تعهد و برنامه ریزی ویژه در جهت افزایش اعتماد ، رضایت و همچنین ارتقاء دانش افراد از امور درمانی به مهمترین هدف خود که کاهش هزینه های درمانی است ، بپیوندد .

شرکت رابین با راه اندازی مراکز دندانپزشکی و قرارداد با مراکز پیشرفته در حوزه درمان ، پوست ، مو زیبایی ، آزمایشگاه  و ... بر آن است تا با بالاترین کیفیت بهترین خدمات را ارائه دهد .

به امید آنکه دیگر به علت هزینه های بالای درمان شاهد اتفاقات ناگوار در این زمینه نباشیم .

 

خدمات بارابین به همان چند بیمه‌ای که در وب‌سایت‌ بارابین مطرح کرده‌ایم، محدود نمی‌شود

  در حال حاضر در وب‌سایت بارابین چند رشته‌ی بیمه وجود دارد: رشته‌ی شخص ثالث اتومبیل، بیمه بدنه اتومبیل، بیمه آتش سوزی منازل مسکونی و آپارتمان‌ها و بیمه مسافرتی که شما می‌توانید وارد وب‌سایت بارابین شوید و این بیمه‌ها را خریداری کنید. اما قطعاً ما چشم اندازمان برای بارابین فرای این‌ها است. آینده بارابین به این صورت خواهد بود که شما تمامی نیازهای بیمه‌ای خودتان را چه محصولاتی که به صورت آنلاین قابلیت فروش دارند و یا محصولاتی که شما به مشاوره حضوری و بیشتری برای خرید نیاز دارید را از بارابین تهیه کنید، حال می‌توانید برای این منظور گاهی اوقات ثبت درخواست انجام دهید و یا تمام فرآیند خرید را به‌صورت آنلاین طی کنید. اما نهایت و چشم انداز بارابین به این سمت و سو خواهد رفت. هم‌اکنون خرید انواع بیمه از جمله خرید بیمه شخص ثالث از بارابین به ساده‌ترین حالت ممکن میسر شده است.

 

 

هدف نهایی بارابین چیست؟

   بارابین یک پلتفرم فروش آنلاین بیمه است و هدف نهایی ما هم ایجاد یک زیرساخت خوب برای مشتریان و عرضه کننده‌های خدمات بیمه‌ای است که هم قابلیت استفاده راحت برای بیمه‌گزاران را داشته باشد و هم بیمه‌گزاران بتوانند آگاهی لازم جهت خرید بیمه را پیدا کنند و هم از طرفی در کنار این موارد ایجاد نوآوری‌های خاص و بیشتر در صنعت بیمه هم جز اهداف ما است و در نهایت ما تلاش می‌کنیم که به صنعت بیمه کمک کنیم چون کشور ما برای رشد و پیشرفت نیازمند یک صنعت بیمه قوی و پویا هست و این اتفاقی که در تمام کشورهای دنیا در فرآیند پیشرفتشان افتاده است و باید در کشور ما هم رخ دهد.

رزومه و طرفین قرارداد :

 

 1. سازمان ملی استاندارد 
 2. گروه صنعتی مپنا
 3. جهاد کشاورزی البرز
 4. موسسه اصلاح نهال و بذر
 5. موسسه فنی مهندسی کشاورزی
 6. خانه کارگر استان البرز
 7. سازمان نظام مهندسی استان البرز
 8. سازمان بهزیستی شهرستان کرج
 9. هلدینگ سبزیور
 10. موسسه اصلاح بذر چغندر قند
 11. شرکت مهندسی نرم افزار شقایق
 12. کانون مهندسان ساختمان کرج
 13. سازمان فروش شرکت های بیمه ای
 14. شرکت دلپذیر
 15. شرکت اتصال آسیا
 16. اداره گاز استان البرز
 17. اتحادیه های اتاق اصناف
 18. تجارت الکترونیک پارسیان
 19. سازمان انتقال خون استان البرز
 20. کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان البرز

برخی از مجموعه های در حال مذاکره و یا عقد قرارداد :

 • وزارت جهاد کشاورزی
 • سرم سازی رازی
 • کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
 • سازمان زندان های استان البرز
 • هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
 • پژوهشگاه استاندارد
 • فروشگاه های زنجیره ای رفاه
 • انجمن خیریه استان البرز