.

 

بیمه زندگی طرح طراوت باران

 

رفاه خانواده‌ها تحت تاثیر عوامل کمی و کیفی است. در دسته کمی، درآمد خوب و پایدار تا حد زیادی می‌ تواند در افزایش رفاه خانواده نقش‌آفرینی کند. بیمه زندگی در جنبه کیفی افزایش رفاه یعنی تامین آسایش خاطر خانواده یا فرد نقش بسیار پررنگی دارد. در زمان فقدان سرپرست‌ خانواده علاوه بر تاملات روحی که تحمل آن برای بازماندگان سخت و جانکاه است، نگرانی و دغدغه‌های مالی و معیشتی نیز آثار مهمی بر جای می‌گذارد.

خطر پیش روی انسان در طول زندگی همواره فوت ناگهانی نیست، بلکه اتفاقات ناگواری مانند نقص عضو و از کارافتادگی و بیماری هر فرد نیز ممکن است شرایط اقتصادی زندگی وی را تحت‌الشعاع قرار دهد.

با این دیدگاه شرکت بیمه زندگی باران بیمه ‌نامه طراوت را طراحی و به بازار عرضه نموده است. هر فردی با خرید بیمه‌نامه زندگی طراوت باران برای خود، خانواده‌اش را در صورت نبود یا از کارافتادگی و بیماری خویش بیمه می‌نماید به طوریکه اگر در طول مدت بیمه فوت کند، در اثر حادثه دچار نقص عضو و از کارافتادگی یا متحمل هزینه های پزشکی گردد و یا به بیماری  مبتلا گردد، مبلغی که در ابتدای بیمه ‌نامه تعیین نموده است به استفاده‌ کنندگان تعیین شده توسط وی، پرداخت می ‌گردد.

 

نقاط قوت و برگ های برنده برای بیمه گذار

 

حق ‌بیمه بسیار اندک این بیمه شرایطی را فراهم می‌نماید تا افرادی که تامین مخارج مالی عده ای را بر عهده دارند و یا به هر دلیل مایلند در صورت فوت آن ها سرمایه‌ای به ذینفعان مد نظرشان تعلق گیرد، به راحتی بتوانند آن را خریداری نمایند.

برای حفظ ارزش زمانی سرمایه بیمه، بیمه‌گذار می‌تواند با خرید بیمه‌ نامه چند ساله، درصد رشد سالانه ‌ای را جهت جبران اثرات تورم برای سرمایه فوت بیمه ‌نامه در نظر بگیرد.

بیمه گذار می  تواند استفاده ‌کننده از سرمایه بیمه‌نامه را هر کسی تعیین نماید، به عبارت دیگر، بیمه‌گذار می تواند استفاده کننده از سرمایه بیمه‌ نامه را فرد یا افرادی که به آن ها بدهکار است، اعضای خانواده و ... به هر میزان که تمایل داشته باشد، تعیین نماید در این صورت در صورت فوت بیمه  ‌شده، سرمایه بیمه بدون طی مراحل قانونی انحصار وراثت و در  کمترین زمان به استفاده کنندگان پرداخت می‌شود.

مدت این بیمه ‌نامه  می تواند حداقل یک سال و حداکثر تا 80 سالگی بیمه ‌شده انتخاب شود.

جهت رفاه حال خریداران این بیمه‌نامه، امکان پرداخت حق ‌بیمه به روش‌های یکجا، سالانه، شش ماهه، چهار ماهه، سه ماهه، دو ماهه و ماهانه وجود دارد.

 

از چه راه های بیمه نامه زندگی شرکت بیمه باران را تهیه کنید؟

برای خرید بیمه زندگی بیمه باران، کافی است با کارشناسان بیمه ای ما ارتباط بگیرید و مشاوره تخصصی بیمه های زندگی (عمر و آتیه ) را بصورت رایگان بگیرید و با بررسی محصول و شرایط خود، بیمه نامه زندگی شرکت بیمه باران را دریافت کنید.